Keratinová hydratace pro pleť jako z alabastru

Kosmetika Quintessence

Svěží a zářivější, vypnutější a mladistvější. Ne nadarmo se efekt dokonalé hydratace pleti přirovnává k elixíru mládí. Tím, že je tvář prakticky neustále vystavena škodlivým vlivům prostředí, je dehydrovaná a výsledkem jsou vrásky, ztráta pružnosti a suchost. Správná hydratace vhodným kosmetickým přípravkem je nejlepší způsob, jak pokožku chránit před stárnutím. Rozmazlujte svou pleť hydratační péčí Quintessence® , která je vynikající pro výživu a ošetření všech typů pokožky a je tou nejlepší volbou také pro hydrataci citlivé pleti a pokožky náchylné k akné. Výjimečné spojení přírodního bioaktivního keratinu s extraktem z rostlinných kmenových buněk, s proteiny či dalšími účinnými látkami výrazně napomáhá omlazení pleti a přispívá ke zmírnění projevů jejího dalšího stárnutí v čase. S luxusními hydratačními přípravky Quintessence® bude vaše pleť zdravá, zářící, pružná a hebká a vy se budete cítit skvěle.


Doporučené produkty:

Quintessence® Keratin Hydrating Gel

Výjimečný hydratační gel s keratinem, komplexy proteinů, zinku a mědi snižuje výskyt vrásek, podporuje pevnost a elasticitu pleti a přispívá k celkovému omlazení pokožky obličeje. Patentovaný přírodní bioaktivní keratin napomáhá zlepšit vzhled stárnoucí pleti a zároveň ji chrání proti dalšímu poškození. Vynikající pro hydrataci citlivé pokožky a pokožky náchylné k akné. Lehké složení gelu bez obsahu olejů, snadno se vstřebává.

  • podporuje hydrataci, pevnost a elasticitu kůže, zvyšuje jas a zářivý vzhled pleti
  • snižuje výskyt jemných linek a vrásek
  • snižuje začervenání citlivé nebo zanícené pokožky
  • přírodní komplexy proteinů, zinku a mědi pomáhají obnovit regenerační schopnost kůže

       Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 1050,- Kč

Quintessence® Phyto-Active Moisture Barrier Repair (MBR) 

MBR je složen, podobně jako přirozená ochranná bariéra pokožky, z ceramidů, esenciálních mastných kyselin, přírodního bioaktivního keratinu a extraktu z rostlinných kmenových buněk. Složení je ideální pro citlivou pleť.

  • pomáhá snížit zarudnutí spojené se zanícenou nebo citlivou pokožkou
  • pomáhá zklidnit suchou, podrážděnou pokožku při atopickém ekzému, seborhoe, lupénce, růžovce nebo ichtyóze po procedurách pomáhá zklidnit a opravit kožní bariéru poškozenou chemickým peelingem, mikrodermabrazí, laserovým invazivním omlazení pleti nebo IPL, mezoterapií nebo mikrojehličkováním

      Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 900,- Kč

Quintessence® Balíček základní/klasické péče

Balíček obsahuje následující produkty:

  • Purifying Cleanser - Čistící tonikum (200 ml)
  • Green Tea Toner - Tonikum ze zeleného čaje (200 ml)
  • Serum C - Sérum C (30 ml)
  • Phyto-Active Eye Gel - Fyto-aktivní gel na oční partie (15 ml)

Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 3750,- Kč

Nahoru