Hýčkejte tělo luxusními esencemi mládí a zpomalíte čas

Kosmetika Quintessence

Kdo by nechtěl mít tělo s pevnou a zároveň pružnou pokožkou, bez jizviček, strií nebo nevzhledných pigmentových skvrn! Pokud i vy hledáte recept, musíte tělo hýčkat stejně královsky jako pleť obličeje. Zdravým životním stylem a nejkvalitnějšími, nejúčinnějšími kosmetickými přípravky. Speciální luxusní péče Quintessence vám pomůže předcházet poškozování kožních buněk a oddalovat i zmírňovat projevy stárnutí na těle. V žádném věku není pozdě zařadit mezi pravidelné rituály hydrataci pokožky.

Aby měla smysl, musí mít hydratační přípravek vysoce efektivní složení jako například přípravek z řady Q-SkinScience® pro obnovu hydratační  bariéry s přírodním bioaktivním keratinem a extraktem z rostlinných kmenových buněk. Pro speciální omlazující péči o tělo i obličej je určena i mikroaktivní emulze pro viditelné vypnutí kůže v oblasti strií, jizviček a vrásek. Luxusní rozjasňovač pleti má zase vynikající účinky při řešení takových projevů stárnutí na kůži, jakými jsou třeba stařecké skvrny. Zesvětluje jakoukoli nežádoucí pigmentaci pokožky na obličeji i rukách. Přípravky Quintessence jsou tou nejlepší volbou pro ženy i muže, kteří touží udržet si pokožku na celém těle zdravou, navíc s krásným mladistvým vzhledem do pozdního věku.

Doporučené produkty:

Quintessence® Skin Brightener

Tento účinný rozjasňovač pleti je lehký, snadno vstřebatelný krém určený ke zmírnění nežádoucí pigmentace a k rozjasnění i sjednocení pleti. Lze jej používat pro dlouhodobé zesvětlení pigmentace na obličeji i na rukou, stejně jako pro dosažení ideálního barevného sjednocení pokožky.

 • obsahuje silný rozjasňovač pleti a antioxidant fenylethyl resorcinol
 • látky blokující tvorbu melaninu, snižující začervenání pokožky a zesvětlující pleť
 • výtažky z plodů Acai a z listů ostružiníku pro antioxidační ochranu
 • zajišťuje rovnoměrné zesvětlení pleti pomocí látek, které nejsou cytotoxické
 • vynikající účinek pro potlačení pozánětlivé hyperpigmentace po laserovém ošetření, IPL a chemickém peelingu

      Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 1300,- Kč

Quintessence® Q-StrixinTM Micro Active Emulsion

Exkluzivní přípravek určený k ošetření strií a k omlazení obličeje s rychlým a viditelným efektem. Tato koncentrovaná mikroaktivní emulze snadno proniká do pokožky, kde podporuje a stimuluje obnovu buněk a již po pár týdnech používání přináší viditelné výsledky.

 • obsahuje peptidy, které přispívají ke zlepšení textury pokožky, k vypnutí pleti a ke snížení výskytu jemných linek a vrásek
 • výtažky z rostlin Siegesbeckia orientalis a Emblica pomáhají opravit změněné zbarvení poškozené pokožky, zlepšit vzhled strií a jizviček a navrátit pokožce její pružnost
 • hladší a mladistvější vzhled kůže je vidět již po několika týdnech používání

        Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 1800,- Kč

Quintessence® Phyto-Active Moisture Barrier Repair (MBR) 

Fytoaktivní  přípravek pro obnovu hydratační bariéry pleti je složen stejně jako přirozená ochranná bariéra pokožky z ceramidů, esenciálních mastných kyselin, přírodního bioaktivního keratinu a z extraktu z rostlinných kmenových buněk. Složení je ideální pro citlivou pleť.

 • pomáhá snížit zarudnutí spojené se zanícenou nebo citlivou pokožkou
 • pomáhá zklidnit suchou či podrážděnou pokožku při atopickém ekzému, seborhoe, lupénce, růžovce nebo ichtyóze
 • pomáhá zklidnit a opravit kožní bariéru poškozenou chemickým peelingem, mikrodermabrazí, laserovým invazivním omlazením pleti nebo IPL, mezoterapií nebo mikrojehličkováním

      Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 900,- Kč

Quintessence® Balíček základní/klasické péče

Balíček obsahuje následující produkty:

 • Purifying Cleanser - Čistící tonikum (200 ml)
 • Green Tea Toner - Tonikum ze zeleného čaje (200 ml)
 • Serum C - Sérum C (30 ml)
 • Phyto-Active Eye Gel - Fyto-aktivní gel na oční partie (15 ml)

Kosmetika Quintessence

Do obchodu
CENA: 3750,- Kč

Nahoru